سوالات متداول

 

در صورتی که پرسش خود را در بین سوالات زیر پیدا نکردید ، از طریق صفحه تماس با ما ، پرسش خود را ارسال کنید. کارشناسان ما در اولین فرصت پاسخ شما را خواهند داد.

همچنین شما می توانید از طریق تماس تلفنی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تیم پشتیبانی کالاوما

پاسخ: بله ، شما برای خرید از فروشگاه اینترنتی کالاوما احتیاج به ثبت نام دارید که این امر را در دو صورت می توانید انجام دهید. در راه اول می توانید از بالا صفحات سایت ، قسمت ‘ثبت نام‘ ، ایمیل و یک رمز عبور وارد کنید و به کالاوما بپیوندید و در محله بعدی به قسمت حساب کاربری خود مراجعه کنید ، سپس به بخش ‘آدرس ها’ و ‘ویرایش مشخصات کاربری’ رفته و حساب کاربری خود را تکمیل کنید. راه دوم را نیز در قسمت خرید می توانید انجام دهید ، به این صورت که پس از انخاب کردن محصول مورد نظر و رفتن به سبد خرید به جهت ‘اقدام به پرداخت’ ، در قسمت جزئیات پرداخت اطلاعات خواسته شده را وارد می کنید و بر اساس اطلاعتی که شما وارد کردید حساب کاربری برایتان ساخته خواهد شد که پس از آن می توانید با حساب کاربری خود از کالاوما استفاده کنید.

پاسخ: بله ، شما می توانید از قسمت ‘حساب کاربری‘ در قسمت بالا ، سمت چپ صفحات سایت و مراجعه به قسمت ‘ویرایش حساب کاربری‘ مشخصات خود را ویرایش کنید.

در نظر داشته باشید که تغییر ایمیل و کد ملی از این طریق امکان پذیر نمی باشد و شما باید برای این امر از قسمت فرم پشتیبانی در صفحه ‘تماس با ما‘ درخواست خود را ارسال کنید.

پاسخ: به صفحه ورود به سایت بروید و وارد لینک “فراموشی کلمه عبور” شوید ، پس از آن به صفحه ای منتقل خواهید شد که یک کادر قابل داخل آن قابل مشاهده است. درون کادر مربوطه ایمیلی که با آن ثبت نام کرده اید را وارد کنید و دکمه “بازیابی کلمه عبور” را فشار دهید. پس از آن یک ایمیل برای شما ارسال می شود. اگر ایمیل را در صندوق ورودی (inbox) خود مشاهده نکردید به پوشه اسپم (spam) بروید تا ایمیل را مشاهده کنید. در داخل ایمیل ارسالی ، وارد لینک “بازیابی کلمه عبور” شوید و پس از آن در صفحه ای که به آن منقل شدید کلمه عبور جدید را وارد کنید.

پاسخ: امروزه درصد قابل توجهی از فروش محصولات و خدمات توسط بستر اینترنت انجام می شود. خرید های اینترنتی هم باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می شوند و هم شما با کمی دقت می توانید کاملا آگاهانه خرید کنید و دقیقا محصول مورد نظر خود را داشته باشید. سایت های فروشگاهی تمامی اعتبار خود را از اعتماد خریداران بدست می آورند و کالاوما نیز از این امر مستثنی نیست. تیم کالاوما تداوم و ماندگاری سرلوحه کار خود قرار داده است و به دنبال یک رابطه بلند مدت و ادامه دار بین خود و خریداران است و سود را در این امر می بیند. کالاوما سعی دارد تا شرایطی را به صورت برد – برد بین خود و خریدار برقرار کند که هم خود از سود حاصل بر فروش منفعت کند و هم خریدار از قیمت مناسب ، تخفیف های گوناگون و خرید آگاهانه لذت ببرد. در این راستا کالاوما با دارا بودن نماد اعتماد وزارت صنعت ، معدت و تجارت و ثبت در سایت سامندهی رسانه های دیجیتال بستری را برای خریداران و مصرف کنندگان فراهم کرده است تا با راحتی خیال به مقایسه و خرید کالا و خدمات بپردازند. جدا از تمام این مباحث اعتقاد ما این است که در طول تمامی سال های که در امر فروش فعالیت کرده ایم ، تنها اعتماد شما دارایی ارزشمند کالاوما است و نگهداری و حفاظت از این دارایی را وظیفه مسلم خود میدانیم.

پاسخ: بله، در صورت موجود بودن وضعیت کالا و قابل سفارش بودن ، آن محصول در انبار کالاوما وجود دارد و قابل خرید و سفارش است.

تنها در درصد کمی از موارد به علت خرید همزمان کالا توسط خریداران ، ممکن است شما بتوانید یک محصول را خریداری کنید ولی موجودی آن محصول در انبار ما به پایان رسیده باشد. در این صورت از سمت کالاوما با شما تماس گرفته خواهد شد. البته تمام تلاش تیم کالاما بر این است که محصول را حتی با ضرر مجموعه خود به شما تحویل دهد ، ولی در مواقعی به علت در دسترس نبودن آن کالا ، در صورت پرداخت وجه توسط شما ؛ مبلغ پرداختی به صورت آنی برای شما بازگشت داده خواهد شد.

پاسخ: در کالاوما سعی بر آن می شود که تمامی اطلاعات ، مشخصات و نقد و بررسی های محصولات به صورتی روشن و کامل ارائه شود تا شما بتوانید یک خرید آگاهانه را انجام دهید. همچنین شما می توانید از ابزار هایی که در کالاوما وجود دارد نیز استفاده کنید و محصولات را با هم مقایسه کنید ، نقاط قوط و ضعف محصول را مشاهده کنید و اطلاعات خود را از طریق مشخصات محصول کامل کنید. جدا از مسائل ذکر شده ، در کالاوما نظرات کاربران نیز در داخل محصولات قابل مشاهده است ، شما می توانید از نظرات کاربران و افرادی که محصول را خریداری کرده اند استفاده کنید و با تجزیه و تحلیل تمامی موارد ذکر شده بهترین انتخاب را انجام دهید.

پاسخ: اصولا اقلام تولید شده ، ساخت کشور چین می باشند ، که این مسئله ارتباطی با کیفیت کالا ندارد. تقربیا تمامی برندها ، به جهت خط تولید ارزان تر ، تولیدات خود را در کشور چین انجام می دهند.