Power Bank
آشنایی با پاوربانک PB-AT10 و شارژر PA-T15 آکی

پاوربانک آکی PB-AT10

یکی از اصلی‌ترین تولیدات آکی را پاوربانک‌ها و انواع مختلف شارژر تشکیل می‌دهند؛ این شرکت چینی پاوربانک‌های متعدد با ظرفیت ۳۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ میلی‌آمپر را در سبد محصولات خود دارد تا کاربران با توجه به نیاز خود اقدام به استفاده از آن‌ها کنند. شایان ذکر است که محصولات برند آکی هم‌اکنون در ۵۰ کشور اروپایی، آسیایی و حتی آمریکایی به‌فروش می‌رسد. همچنین این برند چینی فروش بالایی در کشورمان داشته و بسیاری از محصولات این برند محبوب در فروشگاه‌های اینترنتی به سهولت یافت می‌شوند. آکی به تازگی به صورت رسمی وارد بازار کشورمان شده است که اطلاع از سبد محصولات آن، خالی از لطف نیست. در قسمت پاوربانک و شارژر این برند دو محصول شناخته شده با کارایی بسیار خوبی وجود دارد که قصد داریم با آن‌ها بیشتر آشنا شویم.

Power Bank

در صورتی که به پاوربانکی با ظرفیت مناسب و ابعاد قابل قبول نیاز داشته باشید، آکی PB-AT10 با ظرفیت ۱۰۰۵۰ میلی‌آمپر ساعتی خود گزینه‌ی مناسبی به شمار می‌رود. بدنه‌ای آلومینیومی، تجهیز به Ai Power، پشتیبانی از شارژ سریع نسل سوم Quick Charge‌ کوالکام، وزن ۲۲۱ گرمی، دو خروجی USB-A و قابلیت شارژ سریع پاوربانک با شارژر‌های Quick Charge، از بارز‌ترین مشخصات پاوربانک آکی است.

شارژر PA-T15

آکی در کنار تولید انواع مختلفی از پاوربانک‌، تولید و عرضه‌ی شارژر‌های متنوع با استاندارد‌های روز دنیا اعم از پشتیبانی از شارژ سریع Quick Charge را در دستور کار خود قرار داده است.

Power Bank

از شاخص‌ترین محصولات آکی در این بخش می‌توان به شارژر PA-T15 با پشتیبانی از فناوری شارژ سریع ۳ و وجود ۵ درگاه USB اشاره کرد.این محصول برای محیط‌هایی با وجود چندین گوشی هوشمند یا تبلت گزینه‌ای بسیار کاربردی خواهد بود. البته باید در نظر داشته باشید که تنها یکی از درگاه‌های خروجی این شارژر از فناوری شارژ سریع پشتیبانی می‌کند.